Jezusowe Skrzaty bliżej historii

Jezusowe Skrzaty w rezydencji arystokratycznej

w Łańcucie

 

Ostatnie słoneczne październikowe dni pozwoliły grupie Jezusowe Skrzaty na spacer w malowniczym parku w stylu angielskim, na terenie którego znajduje się Muzeum – Zamek w Łańcucie.

Spacer był nie tylko świetną okazją do nacieszenia się piękną jesienną pogodą, ale także możliwością zwiedzenia przez dzieci Zamku w Łańcucie, w którym miały możliwość zobaczenia pomieszczeń pochodzących z XVIII w., zamieszkiwanych wówczas przez arystokracje. W muzeum nie zabrakło również różnego rodzaju dzieł sztuki, począwszy od rzeźb czy obrazów kończąc na przepięknych meblach.

 

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top