Grupa Dzieciątka Jezus gości świętego Mikołaja

Święty Mikołaj w Grupie Dzieciątka Jezus

 

 

Już w listopadzie dzieci z dzieciątka Jezus przygotowywały się na bardzo ważne spotkanie. Długo oczekiwany dzień 6 grudnia był dużym przeżyciem dla naszych najmłodszych pociech.

Święty Mikołaj przyjechał !!!

Na powitanie dla Biskupa była przygotowana i pięknie wyśpiewana piosenka. Najmłodsza grupa z zachwytem patrzyła na białą brodę czerwone ubranie i worek który był pełen prezentów. Święty Mikołaj więc zapytał: „Czy byliście grzeczni”. Oczywiście każdy był grzeczny więc każdy otrzymał prezent. Z uśmiechem na buzi i radością w sercu każdy zerkał na podarunek. Ważną chwilą dla naszych najmłodszych było również zdjęcie z Mikołajem. Usiąść na jego kolanach to nie lada przeżycie.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top