Witaj święty Mikołaju wszystkie Skrzaty Cię kochają

Wyjątkowy gość

 

 

6 grudnia to jeden z bardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Na ten dzień w szczególny sposób czekała również grupa Jezusowe Skrzaty, przygotowując się do niego pieczołowicie przez kilkanaście poprzedzających dni. Dzieci wytrwale uczyły się piosenek  na powitanie Świętego Mikołaja, z wielką ochotą przygotowywały artystyczne prezenty oraz wysłuchiwały opowiadań przybliżających historie oczekiwanego gościa. Spotkanie z Biskupem przyniosło dzieciom paletę pozytywnych emocji, począwszy od zaciekawienia kończąc na ogromnej radości. Wszystko zapisane zostało w uśmiechach Jezusowych Skrzatów. Podarunki oczekiwany gość wręczył, niezwykle czule biorąc każde z pociech na swoje stare i zmęczone kolana. Na koniec odbyło się wspólne śpiewanie.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top