Konkurs artystyczny pt. „Sorty zimowe” – przedszkoli katolickich

„Sztuka jest obserwowaniem świata w stanie łaski”

 

 

 

26 lutego 2018 roku, w naszym przedszkolu odbył się ogólno – przedszkolny konkurs plastyczny, w którym udział wzięło 9 pobliskich przedszkoli katolickich, reprezentowanych przez troje uprzednio wybranych przez nauczycieli i siostry małych artystów. Dzieci pracowały w technice kolarzu, wykonując dzieła o tematyce „Sporty zimowe”.

Prace uczestników oceniało jury w osobie Pani Joanny Mazur, Doroty Trudzik oraz Dominiki Bieli – posiadających wykształcenie plastyczne. W każdym przedszkolu wyłoniono trzy pierwsze miejsca. Każde dziecko otrzymało nagrodę oraz dyplom za udział w konkursie.

Zaangażowanie, oraz trudy nauczycieli włożone w przygotowanie swoich podopiecznych do konkursów, zostały wynagrodzone szczerym uśmiechem na ich twarzach.

Wszystkim artystą gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« z 4 »
Scroll to Top