Wycieczka do Łagiewnik i Energylandii

Nagrodą za całoroczne starania naszych przedszkolaków była wycieczka do Enerylandii, oczywiście przystankiem na naszej trasie była msza święta w Łagiewnikach. Po wspólnej modlitwie na niebie pojawiło się piękne słońce i pewni już, że będzie wspaniała pogoda ruszyliśmy w dalszą drogę. Kiedy dotarliśmy Energylandia przywitała nas słońcem i śpiewem, a wszystkie atrakcje zachęcały do korzystania z nich. Nasze starsze dzieci jeździły z zawrotną prędkością rollercoasterami, a mniejsi bawili się w strefie dla dzieci. Czas spędzony z dziećmi jest zawsze bardzo cenny, więc wszystkie mamusie i tatusiowie pełni dumy podziwiali odwagę swoich maluszków. Jednak radosne chwile szybko mijają, więc godzina, w której musieliśmy wracać wybiła. Wsiedliśmy do autobusu i już bez energii nasze dzieci słodko usnęły. Wspomnienia i zdjęcia zostaną z nami na długo.

« z 6 »
Scroll to Top