Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Polska Jesień”

„Polska Jesień”

 

Bez wątpienia można powiedzieć, że Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny w naszej placówce stał się już tradycją.

30 października tego roku, odbyła się już III edycja wyżej wspomnianego wydarzenia, w której wzięło udział 27 dzieci z dziewięciu okolicznych katolickich przedszkoli. Konkursowym zadaniem było stworzenie pracy metodą kolarzu, zgodnej z tematem przewodnim, który w tym roku nosił nazwę „Polska Jesień”. Mali artyści samodzielnie, przez godzinę zmagali się z pozoru łatwym, w rzeczywistości zaś bardzo wymagającym tematem. Z każdego przedszkola jury w składzie: prof. Wiesław Grzegorczyk, dr. Agnieszka Lech-Bińczycka, mgr s. Dorota Kot, mgr inż. Małgorzata Stopyra, wyłoniło trzy pierwsze miejsca, a także wyróżniło jedną z dziewięciu placówek.

Podczas przedsięwzięcia po za zdrową rywalizacją, najważniejsza jednak była dobra zabawa i uśmiech dzieci, który bez wątpienia nieustannie im towarzyszył.

Wszystkim uczestnikom, ich opiekunom, a także jury serdecznie dziękujemy. Życzymy dalszych sukcesów, radości z pasji, pogody ducha i uśmiechu. Bo „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

« z 3 »
Scroll to Top