O EDMUNDZIE BOJANOWSKIM – 14 VI 2022

W tym dniu w naszym przedszkolu odbyła się gra terenowa związana z osobą błogosławionego Edmunda Bojanowskiego. Było to wydarzenie zorganizowane i przeprowadzone przez s. Anetę Lotycz i s. Jadwigę Marszałek. Siostry przygotowały zbiór ciekawych zadań do wykonania m.in. krzyżówkę, puzzle, kolorowankę, skojarzenia, film oraz quiz wiedzy o bł. Edmundzie Bojanowskim.

Do podjęcia tych wyzwań zostały zaproszone dzieci wraz z siostrami i paniami z zaprzyjaźnionych przedszkoli Sióstr Służebniczek. Nasze przedszkole reprezentowały 6-latki z Edmundowych Serduszek.

Wszystkie drużyny świetnie poradziły sobie z zadaniami i wykazały się dużą wiedzą na temat osoby bł. Edmunda. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Scroll to Top