W karnawale same bale

Bal karnawałowy to długo oczekiwany dzień dla naszych milusińskich. Grupa Kwiatki Bożej Matki i Edmundowe serduszka przebrane za różnorodne postacie z bajek z wielką ochotą przybyły do sali teatralnej, gdzie rozpoczęła się zabawa na 102…!

Były pociągi, tańce, łamańce, kaczuchy i wiele innych zabaw które sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie. Chwilą odpoczynku był poczęstunek i wspólne zdjęcia.

Następną niespodzianką tego i tak już radosnego dnia był teatrzyk EDEN z Krakowa „Najpiękniejszy prezent”. Wszyscy w skupieniu i z dużą uwagą obejrzeli przedstawienie które dawało wiele do myślenia. Przedstawienie uświadamia jakie wartości są w życiu najcenniejsze i jak ważny jest wspólny spędzony czas w dzisiejszym zabieganym świecie.

Ach…. cóż to był za dzień… !

 

 

 

Scroll to Top